Archiwum

Osiągnięcia uczniów – 2017 rok

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  1. I miejsce Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) – „XIV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „ART DUO International Music Festival in memory of Ludwig van Beethoven” – Wiedeń 16-18.12.2017
  2. II miejsce Jakub Świrk – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) – „XIV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „ART DUO International Music Festival in memory of Ludwig van Beethoven” – Wiedeń 16-18.12.2017
  3. II miejsce Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny” w Belgradzie (Serbia) – 9.05.2017
  4. II miejsce Jakub Świrk – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny” w Belgradzie (Serbia) – 9.05.2017
  5. III miejsce Jakub Świrk – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy” – Ostrawa (Czechy)– 27.04.2017
  6. Wyróżnienie Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy” – Ostrawa (Czechy)– 27.04.2017

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  1. Wyróżnienie Jakub Świrk – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XXVII Lubelski Przegląd Akordeonowy” – 1.06.2017
  2. Wyróżnienie Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XXVII Lubelski Przegląd Akordeonowy” – 1.06.2017
  3. Wyróżnienie – Kacper Baran – sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej” Łańcut 14.02.2017

KONKURSY MAKROREGIONALNE

  1. II miejsce – Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) – „X Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy Lubaczowskie Impresje Muzyczne” 31.03.2017
  2. II miejsce – Kacper Baran – sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „II Makroregionalny Konkurs Puzonistów, Tubistów i Euphonistów w Niwiskach – 15.03.2017
  3. nagroda II stopnia – Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XVIII Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim 9.12.2017
  4. nagroda II stopnia – Jakub Świrk – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XVIII Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim 9.12.2017
  5. nagroda III stopnia – Adam Żyła – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XVIII Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim 9.12.2017
  6. Wyróżnienie I stopnia – Olga Konkol – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) – „X Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy Lubaczowskie Impresje Muzyczne” 31.03.2017
  7. Wyróżnienie I stopnia – Marlena Hajduk – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) – „VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej” – 10.04.2017
  8. Wyróżnienie II stopnia – Wiktoria Telega – fortepian (nauczyciel Bożena Stachyra – Płonka) – „VII Makroregionalny konkurs pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 10-11.04.2017
  9. Wyróżnienie II stopnia – Marlena Hajduk – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) – „X Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy Lubaczowskie Impresje Muzyczne” 31.03.2017
  10. Wyróżnienie II stopnia – Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) – „VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej” – 10.04.2017
  11. Wyróżnienie II stopnia – Olga Konkol – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) – „VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej” – 10.04.2017
  12. Wyróżnienie III stopnia – Amelia Winiarz – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) – „VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej” – 10.04.2017
  13. Wyróżnienie III stopnia – Aurelia Dietrich – fortepian (nauczyciel Albert Tu Van) – „VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny” w Kolbuszowej – 10.04.2017
  14. Wyróżnienie – Klaudia Schram – flet (nauczyciel Jolanta Antonik) „Podkarpacki Festiwal Młodych Flecistów” w Niwiskach 24.05.2017
  15. Wyróżnienie – Ewelina Bembenik – flet (nauczyciel Jolanta Antonik) „Podkarpacki Festiwal Młodych Flecistów” w Niwiskach 24.05.2017
  16. Wyróżnienie – Michał Zięba – perkusja (nauczyciel Grzegorz Haśko) – „IV Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji” w Biłgoraju – 17.03.2017
  17. Wyróżnienie – Julia Urban – fortepian (nauczyciel Łukasz Magdziak) – „Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Od klasyki do rozrywki” Przemyśl 27.05.2017

KONKURSY REGIONALNE

  1. III miejsce – Mateusz Blok – przedmioty ogólnomuzyczne (nauczyciel Beata Drabik-Sowa) „Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej” Przeworsk 9.03.2017
  2. I nagroda – zespół kameralny Izabela Szpytma -trąbka i Kacper Baran – sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „XII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” w Kolbuszowej – 20.12.2017
  3. I nagroda – Kacper Baran – sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „XII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” w Kolbuszowej – 20.12.2017
  4. III nagroda – Jakub Magoń – tuba (nauczyciel Wojciech Kuś) „XII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” w Kolbuszowej – 20.12.2017
  5. III nagroda – Zofia Zięba – sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „XII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” w Kolbuszowej – 20.12.2017
  6. Nagroda III stopnia Kacper Świtalski (nauczyciel Krzysztof Bury) „III Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” – 11.01.2017
  7. Nagroda III stopnia – Maciej Chromik (nauczyciel Ryszard Konieczny) „III Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” – 11.01.2017
  8. Wyróżnienie II stopnia – Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VII Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu 23.04.17
  9. Wyróżnienie II stopnia – Jakub Świrk – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VII Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu 23.04.17
  10. Wyróżnienie II stopnia – Oliwia Pikuła – klarnet (nauczyciel Tomasz Kłos) – „VII Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu – 23.04.2017
  11. Wyróżnienie III stopnia – Maja Chmielowska – fortepian (nauczyciel Bożena Stachyra – Płonka) „VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 10-11.04.2017
  12. Wyróżnienie III stopnia – Anioł Jakub – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „VII Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu – 23.04.2017
  13. Wyróżnienie – Jakub Świrk (nauczyciel Krzysztof Bury) „III Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” – 11.01.2017               
  14. Wyróżnienie Daria Adamarek (nauczyciel Krzysztof Bury) „III Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” – 11.01.2017
  15. Wyróżnienie – Hubert Przegrocki – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „III Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” – 11.01.2017
  16.  Wyróżnienie – Julita Markowska – skrzypce (nauczyciel Katarzyna Rybczyńska – Magoń) „II Regionalny Konkurs Skrzypcowy, Altówkowy i Wiolonczelowy „Wesołe Smyczki” w Głogowie Małopolskim – 4.04.2017
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
mkidn_01_cmyk