Archiwum

Osiągnięcia uczniów – 2016 rok

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  1. I miejsce Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „Międzynarodowy Konkurs „Art-Duo” w Pradze 21-24.11.2016

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  1. II nagroda i tytuł „BRZĄCA PIĘKNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCEGO”  Jakub Świrk – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „IV Ogólnopolski Festiwal dla Najmłodszych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Brzdące Dźwiękiem Malujące” w Krakowie 18.06.2016

KONKURSY MAKROREGIONALNE

  1. I miejsce Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny – Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową „Od klasyki do rozrywki” Przemyśl 21.05.2016
  2. Dyplom Srebrnego Laureata Michał Ziętek – saksofon (nauczyciel Jarosław Szuper) „Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych” w Kamieniu 11-12.05.2016
  3. III miejsce Izabela Szpytma – trąbka (nauczyciel – Jakub Magoń) „IX Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I st.” w Biłgoraju 15-16.03.2016
  4. Wyróżnienie I stopnia Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel – Ewa Czarnecka) „IX Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy Uczniów Szkół Muzycznych” w Lubaczowie 4.04.2016
  5. Wyróżnienie I stopnia Olga Konkol – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „VI Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 18-19.04.2016
  6. Wyróżnienie I stopnia Zespół rytmiczny (nauczyciel Monika Polak) Przegląd zespołów rytmicznych w Strzyżowie 22.04.2016
  7. Wyróżnienie II stopnia Marlena Hajduk – fortepian (nauczyciel – Ewa Czarnecka) „IX Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy Uczniów Szkół Muzycznych” w Lubaczowie 4.04.2016
  8. Wyróżnienie II stopnia Marlena Hajduk – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „VI Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 18-19.04.2016
  9. Wyróżnienie II stopnia Klaudia Mendycka – skrzypce (nauczyciel Aleksandra Jarosińska) „XVII Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej” w Sokołowie Małopolskim 12.2016
  10. Wyróżnienie Michał Ziętek – saksofon (nauczyciel – Jarosław Szuper) „IX Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I st.” w Biłgoraju 15-16.03.2016
  11. Wyróżnienie Kacper Baran– sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „I Makroregionalny Konkurs Puzonistów, Tubistów i Euphonistów” w Niwiskach 16-17.03.2016
  12. Wyróżnienie Dominika Bochnak – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „IX Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy” 17-18.05.16
  13. Wyróżnienie Olga Konkol – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny – Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową „Od klasyki do rozrywki” Przemyśl 21.05.2016

KONKURSY REGIONALNE

  1. I nagroda Izabela Szpytma – trąbka (nauczyciel Jakub Magoń) „XI Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” w Kolbuszowej 22.12.2016
  2. I nagroda Kacper Baran – sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „XI Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” w Kolbuszowej 22.12.2016
  3. Wyróżnienie I stopnia Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „VI Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 24.04.16
  4. Wyróżnienie II stopnia Mateusz Blok – flet (nauczyciel Anna Misiak-Zub) „X Regionalny Festiwal Młodych Flecistów” w Kolbuszowej 9.05.16
  5. Wyróżnienie III stopnia Dominika Bochnak – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „VI Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 24.04.16
  6. Wyróżnienie III stopnia Duet akordeonowy Maciej Chromik i Hubert Przegrocki (nauczyciel Ryszard Konieczny) „VI Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 24.04.16
  7. Wyróżnienie III stopnia Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VI Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 24.04.16
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
mkidn_01_cmyk