Archiwum

Osiągnięcia uczniów – 2015 rok

 KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  1. II miejsce Mikołaj Wańkowicz – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) Międzynarodowy Festiwal „Art-Duo Music Festival” w Berlinie 28-30.03.2015
  2. IV miejsce Mikołaj Wańkowicz – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy „Akkordeon -Wettbewerb” w Wiedniu 22.02.2015
  3. V miejsce Joanna Jamrozik – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy „Akkordeon -Wettbewerb” w Wiedniu 22.02.2015

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  1. II miejsce Mikołaj Wańkowicz – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VII Turniej Młodych Akordeonistów” w Oleśnicy 25.03.2015
  2. II miejsce Joanna Jamrozik – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XIV Grudziądzki Konkurs Akordeonowy” 24-25.04.2015
  3. II miejsce Mikołaj Wańkowicz – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej” w Leżajsku 21-22.05.2015
  4. III miejsce Joanna Jamrozik – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VII Turniej Młodych Akordeonistów” w Oleśnicy 25.03.2015
  5. III miejsce Mikołaj Wańkowicz – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „X Jubileuszowy Festiwal Muzyki Akordeonowej im. Ryszarda Malickiego” w Puławach 14.04.2015
  6. III miejsce Mikołaj Wańkowicz – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XIV Grudziądzki Konkurs Akordeonowy” 24-25.04.2015
  7. Wyróżnienie Mikołaj Wańkowicz – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XXI Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej” 5-7.02.2015
  8. Wyróżnienie Joanna Jamrozik – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „X Jubileuszowy Festiwal Muzyki Akordeonowej im. Ryszarda Malickiego” w Puławach 14.04.2015

KONKURSY MAKROREGIONALNE

  1. I miejsce Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 21-22.04.2015
  2. II miejsce Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „Lubaczowskie Impresje Muzyczne” 20.03.2015
  3. Wyróżnienie I stopnia Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „VII Wiosenne spotkania pianistyczne „Od siedmiolatka do nastolatka” w Dębicy 28.04.2015
  4. Wyróżnienie I stopnia Paweł Rzepa – gitara (nauczyciel Wiesław Mazurek)  „X Festiwal Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej” 14.12.2015
  5. 22 punkty – ocena bardzo dobry Duet fortepianowy Olga Konkol i Wiktoria Morawska (nauczyciel Ewa Czarnecka) Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie Region Podkarpacki 9-10.12.2015
  6. Wyróżnienie II stopnia Aurelia Dietrich – fortepian (nauczyciel Albert Tu Van) „V Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 21-22.04.2015
  7. Wyróżnienie II stopnia Trio akordeonowe – Daria Adamarek, Bartosz Mroziak i Artur Sochacki(nauczyciel Krzysztof Bury) „XVI Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim” 5.12.2015

KONKURSY REGIONALNE

  1. I miejsce Jakub Bratkowski – klarnet (nauczyciel Tomasz Kłos) Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych w Dubiecku oraz nominacja do Festiwalu Ogólnopolskiego w Kazimierzu nad Wisłą – 24.05.2015
  2. Wyróżnienie I stopnia Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „V Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015
  3. Wyróżnienie II stopnia Mateusz Blok– flet (nauczyciel Anna Misiak- Zub) „IX Regionalny Festiwal Młodych flecistów w Kolbuszowej” 6.05.2015
  4. Wyróżnienie II stopnia Dominika Bochnak – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” 3-4.12.2015
  5. Wyróżnienie II stopnia Wiktoria Morawska – fortepian (nauczyciel Ewa Czarnecka) „II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” 3-4.12.2015
  6. Wyróżnienie II stopnia Wiktoria Telega – fortepian (nauczyciel Paulina Wilk) „II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” 3-4.12.2015
  7. Wyróżnienie II stopnia Duet fortepianowy – Olga Konkol i Wiktoria Morawska (nauczyciel Ewa Czarnecka) „II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” 3-4.12.2015
  8. Wyróżnienie III stopnia Dominika Bochnak – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „V Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015
  9. Wyróżnienie III stopnia Daria Adamarek – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „V Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015
  10. Wyróżnienie III stopnia Aleksandra Chruściel – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „V Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015
  11. Wyróżnienie III stopnia Artur Sochacki – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „V Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015
  12. Wyróżnienie III stopnia Hubert Przegrocki – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „V Przegląd Szkół Muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015
  13. Wyróżnienie III stopnia Jaromir Winiarz – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej 3-4.12.2015
  14. Wyróżnienie III stopnia Maciej Chromik – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej 3-4.12.2015
  15. Wyróżnienie III stopnia Duet akordeonowy Maciej Chromik i Hubert Przegrocki (nauczyciel Ryszard Konieczny) II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej 3-4.12.2015
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
mkidn_01_cmyk