Archiwum

Osiągnięcia uczniów – 2018 rok

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  1. I miejsce Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy” – Ostrawa12-14.04.18
  2. 1 miejsce Kacper Świtalski- akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „IX International Music Competition” – Belgrad, Serbia 05.2018
  3. 2 miejsce Kacper Świtalski- akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „XX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe” – Sanok 26-28.04.2018
  4. 2 miejsce Jakub Świrk- akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „IX International Music Competition” – Belgrad, Serbia 05.2018
  5. Wyróżnienie –  Zespół ludowy w składzie: Martyna Bednarska – wokal, Miłosz Świrk – kontrabas, Karol Magoń – klarnet, Dominika Bochnak – klarnet, Maciej Chromik – akordeon i Adam Gołojuch – cymbały (nauczyciel Mirosław Jaskot) „I Międzynarodowy Festiwal „Podkarpacka Fraza” – Ropczyce 28-30.05.2018
  6. III nagroda – Zuzanna Kukułka – flet poprzeczny (nauczyciel Jolanta Antonik) „XIX Międzynarodowy Konkurs „Moje inspiracje muzyczne” pod hasłem „Dźwięków poetyka – ton sylab, kolorów, rytm wolności noetyka” – Nałęczów 4-5.06.2018

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  1. I miejsce – Dominik Świrk – kontrabas (nauczyciel Mirosław Jaskot „VIII Ogólnopolskie Spotkania Kontrabasowe” – Mielec 19-20.04.2018
  2. II miejsce – Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej” 1-3.02.2018
  3. III miejsce – Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy” – Słupca 26-28.03.18
  4. Dyplom laureata – Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „VII Festiwal Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espressiva” prof. Jerzego Jurka” – Sochaczew 24.05.2018

KONKURSY MAKROREGIONALNE

  1. KONKURSY MAKROREGIONALNE
    1. I miejsce -Patrycja Morawska – fortepian (nauczyciel Paulina Wilk) „VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową „Od klasyki do rozrywki” – Przemyśl 05.2018
    2. II nagroda – Radosław Mołoń – trąbka (nauczyciel Jakub Magoń) „XIII Makroregionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” – Kolbuszowa 20.12.2018
    3. II nagroda – Jakub Magoń – tuba (nauczyciel Wojciech Kuś) „XIII Makroregionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” – Kolbuszowa 20.12.2018
    4. III miejsce – Daria Warmowska – fortepian (nauczyciel Paulina Wilk) „VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową „Od klasyki do rozrywki” – Przemyśl 05.2018
    5. Wyróżnienie – Kacper Baran – sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „XI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych dla Szkół Muzycznych I st.” – Biłgoraj 7-8.03.2018
    6. Wyróżnienie – Izabela Szpytma – trąbka (nauczyciel Jakub Magoń) „XI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych dla Szkół Muzycznych I st.” – Biłgoraj 7-8.03.2018
    7. Wyróżnienie – Adam Żyła – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „X Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy” 21-22.03.2018
    8. Wyróżnienie – Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „X Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy” 21-22.03.2018
    9. Wyróżnienie – Zuzanna Mac – waltornia (nauczyciel Damian Skupniewicz) „I Makroregionalny Konkurs Waltornistów” Niwiska 13.04.2018
    10. Wyróżnienie – Zuzanna Kluz – waltornia (nauczyciel Damian Skupniewicz) „I Makroregionalny Konkurs Waltornistów” Niwiska 13.04.2018
    11. Wyróżnienie – Milena Baran – waltornia (nauczyciel Damian Skupniewicz) „I Makroregionalny Konkurs Waltornistów” Niwiska 13.04.2018
    12. Wyróżnienie – Weronika Styś – waltornia (nauczyciel Damian Skupniewicz) „I Makroregionalny Konkurs Waltornistów” Niwiska 13.04.2018
    13. Wyróżnienie – Izabela Szpytma – trąbka (nauczyciel Jakub Magoń) „VII Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych” Łańcut 18.05.2018
    14. Wyróżnienie – Patryk Sadowski – trąbka (nauczyciel Jakub Magoń) „VII Makroregionalny Konkurs Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Klasie Instrumentów Dętych Blaszanych” Łańcut 18.05.2018
    15. Wyróżnienie II stopnia – Alina Wawrzaszek – trąbka (nauczyciel Jakub Magoń) „XIII Makroregionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” – Kolbuszowa 20.12.2018
    16. Wyróżnienie II stopnia – Miłosz Kot – sakshorn (nauczyciel Wojciech Kuś) „XIII Makroregionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” – Kolbuszowa 20.12.2018

KONKURSY REGIONALNE

  1. I miejsce – Marlena Kontek – flet poprzeczny (nauczyciel Jolanta Antonik)„II Podkarpacki Festiwal Młodych Flecistów” – Niwiska 23.05.2018
  2. III miejsce – Mateusz Blok – przedmioty ogólnomuzyczne (nauczyciel Beata Drabik-Sowa) „XXIV Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej” – Przeworsk 13.04.2018
  1. Złote Pasmo – Zespół rytmiczny (nauczyciel Monika Rząca) „XVI Przegląd Zespołów Rytmicznych” Rzeszów 20.04.2018
  2. Nagroda II stopnia – Kacper Świtalski – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „IV Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” 24.01.2018
  3. Nagroda II stopnia – Karina Wrona – saksofon (nauczyciel Jarosław Szuper) „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 14.05.2018
  4. Nagroda II stopnia – Julita Markowska – skrzypce (nauczyciel Katarzyna Rybczyńska – Magoń) „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 14.05.2018
  5. Nagroda II stopnia – Mateusz Blok – flet (nauczycielAnna Misiak – Zub) – „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 14.05.2018
  6. Nagroda II stopnia – Maciej Chromik – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 14.05.2018
  7. Nagroda II stopnia Dominika Bochnak – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny) – „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 14.05.2018
  8. Nagroda III stopnia – Jakub Świrk – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „IV Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” 24.01.2018
  9. Nagroda III stopnia – Adam Żyła – akordeon (nauczyciel Krzysztof Bury) „IV Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej” 24.01.2018
  10. Nagroda III stopnia – Jakub Anioł – akordeon (nauczyciel Ryszard Konieczny – „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 05.2018
  11. Nagroda III stopnia – Michał Ziętek – saksofon (nauczyciel Jarosław Szuper) – „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 05.2018
  12. Wyróżnienie – Nikola Skrabalak – skrzypce (nauczyciel Katarzyna Rybczyńska – Magoń) „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 05.2018
  13. Wyróżnienie – Bartosz Chromik – saksofon (nauczyciel Jarosław Szuper) – „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 05.2018
  14. Wyróżnienie – Mateusz Sochacki – saksofon (nauczyciel Jarosław Szuper) – „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 05.2018
  15. Wyróżnienie – Zofia Rutkowska – flet (nauczycielAnna Misiak – Zub) „VIII Przegląd Szkół Muzycznych” – Pruchnik 05.2018
  16. Wyróżnienie – Dominik Świrk – kontrabas (nauczyciel Mirosław Jaskot) „III Regionalny Konkurs „Wesołe smyczki” – Głogów Małopolski 18.05.2018
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
mkidn_01_cmyk