Archiwum

Absolwenci 2019

  • Baran Milena uczennica klasy waltorni pana Damiana Skupniewicza

46

  • wyróżnienie w I Makroregionalnym Konkursie Waltornistów” w Niwiskach – 13.04.2018

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


  • Mołoń Radosław uczeń klasy trąbki pana Jakuba Magonia

49

II nagroda – „XIII Makroregionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” – Kolbuszowa 20.12.2018

.

.

.

.

.

.


Orzechowski Jacek uczeń klasy saksofonu pana Jarosława Szupera

zzz

nagroda III stopnia na „IX Przeglądzie Szkół Muzycznych” w Pruchniku 3.06.2019

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


 Rutkowska Zofia uczennica klasy fletu pani Anny Misiak – Zub

19a

Wyróżnienie  na „VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych” w Pruchniku – 14.05.2018

 

.

.

.

.

.

.

.


Szpytma Izabela uczennica klasy trąbki pana Jakuba Magonia

  1. wyróżnienie w „XVIII Makroregionalnym Konkursie uczniów szkół muzycznych I st. w klasie instrumentów dętych blaszanych” w Łańcucie – 17.05.2019
  2. wyróżnienie – VII Makroregionalny Konkurs uczniów szkół muzycznych I st. w klasie instrumentów dętych blaszanych” w Łańcucie – 18.05.2018
  3. wyróżnienie – „XI Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych dla Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju” – 7-8.03.2018
  4. I nagroda – „XII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych” w Kolbuszowej 20.12.2017 w duecie z Kacprem Baranem
  5. I nagroda – „XI Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej – 22.12.2016
  6. III miejsce – „IX Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju” – 15-16.03.2016

.

.

.


Ziętek Michał uczeń klasy saksofonu pana Jarosława Szupera

  1. Nagroda III stopnia  na „VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych” w Pruchniku – 14.05.2018
  2. nagroda II stopnia na „XVIII Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim 9.12.2017
  3. Dyplom Srebrnego Laureata w I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu – 11-12.05.2016
  4. Wyróżnienie w IX Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju – 15-16.03.2016

CYKL 4-letni

1. Baran Milena waltornia
2. Chmura Aleksandra skrzypce kontynuacja nauki w ZPSM w Przemyślu
3. Krzan Sandra gitara kontynuacja nauki w NSM II st. w Przeworsku
4. Mołoń Radosław trąbka
5. Orzechowski Hubert akordeon
6. Orzechowski Jacek saksofon Kontynuacja nauki w ZPSM w Jarosławiu
7. Rutkowska Antonina gitara
8. Rutkowska Zofia flet
9. Rząsa Filip perkusja
10. Skrabski Radosław gitara
11. Szczepankiewicz Maria fortepian
12. Szpytma Izabela trąbka
13. Świtalska Aleksandra trąbka
14. Wroński Patryk saksofon
15. Ziętek Michał saksofon
16. Zygmunt Wiktoria fortepian

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
mkidn_01_cmyk