Archiwum

Absolwenci 2018

tablo_numery (1) - Kopia

Daria Adamarek uczennica klasy akordeonu pana Krzysztofa Burego

08

  1. Wyróżnienie w „III Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej” – 11-13.01.2017
  2. Wyróżnienie II stopnia – Trio akordeonowe z Bartoszem Mroziakiem i Arturem Sochackim w „XVI Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim – 5.12.2015
  3. Wyróżnienie III stopnia w „V Przeglądzie szkół muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015

.


 Mateusz Blok uczeń klasy fletu pani Anny Misiak – Zub

12

  1. Nagroda II stopnia  na „VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych” w Pruchniku – 14.05.2018
  2. III miejsce na „XXIV Regionalnym Konkursie Teoretycznym” w Przeworsku 13.04.2018 – nauczyciel Beata Drabik-Sowa
  3. III miejsce na „XXIII Regionalnym Konkursie Teoretycznym” w Przeworsku 9.03.2017 – nauczyciel Beata Drabik-Sowa
  4. Wyróżnienie II stopnia w „X Regionalnym Festiwalu Młodych Flecistów” w Kolbuszowej 9.05.2016
  5. Wyróżnienie II stopnia w „IX Regionalnym Festiwalu Młodych Flecistów” w Kolbuszowej 6.05.2015

 Dominika Bochnak uczennica klasy akordeonu pana Ryszarda Koniecznego

14

  1. Nagroda II stopnia  na „VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych” w Pruchniku – 14.05.2018
  2. Wyróżnienie wraz z zespołem ludowym na „I Międzynarodowym Festiwalu „Podkarpacka Fraza” w Ropczycach – klarnet – nauczyciel Tomasz Kłos 28-30.05.2018
  3. Wyróżnienie w IX Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym – 17-18.05.2016
  4. Wyróżnienie III stopnia na VI Przeglądzie Szkół Muzycznych w Jarosławiu – 24.04.2016
  5. Wyróżnienie II stopnia w II kategorii 10-12 lat w II Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej – 3.12.2015
  6. Wyróżnienie III stopnia w V Przeglądzie Szkół Muzycznych w Jarosławiu – 26.04.2015

 Maja Chmielowska uczennica pani Pauliny Wilk/Bożeny Stachyry – Płonki

40

wyróżnienie III stopnia na VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 10-11.04.2017 r.

.

.

.

.

.

.


Bartosz Chromik uczeń klasy saksofonu pana Jarosława Szupera

18

Wyróżnienie  na „VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych” w Pruchniku – 14.05.2018

.

.

.

.

.

.

.


Maciej Chromik uczeń klasy akordeonu pana Ryszarda Koniecznego

30

  1. Nagroda II stopnia  na „VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych” w Pruchniku – 14.05.2018
  2. wyróżnienie wraz z zespołem ludowym na „I Międzynarodowym Festiwalu „Podkarpacka Fraza” w Ropczycach 28-30.05.2018
  3. Nagroda III stopnia na „III Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej” – 11-13.01.2017
  4. Wyróżnienie III stopnia w duecie z Hubertem Przegrockim na VI Przeglądzie Szkół Muzycznych w Jarosławiu – 24.04.2016
  5. Wyróżnienie III stopnia w III kategorii 13-18 lat w II Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej – 3.12.2015
  6. Wyróżnienie III stopnia w V kategorii 13-18 lat w duecie z Hubertem Przegrockim w II Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej – 3.12.2015

Aurelia Dietrich uczennica klasy fortepianu pana Alberta Tu Vana

02

  1. Wyróżnienie III stopnia w VII Makroregionalnym konkursie pianistycznym „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 10-11.04.2017
  2. Wyróżnienie II stopnia w V Makroregionalnym konkursie pianistycznym „Wiosenne spotkania muzyczne” w PSM I st. w Kolbuszowej – 21-22.05.2015

.

.


Adam Gołojuch uczeń klasy fortepianu pana Alberta Tu Vana, cymbały klasa perkusji pana Grzegorza Haśko

05

  • wyróżnienie na „I Międzynarodowym Festiwalu „Podkarpacka Fraza” w Ropczycach 28-30.05.2018

.

.

.

.

.

.

.


Karol Magoń uczeń klasy klarnetu pana Tomasza Kłosa

03

wyróżnienie z zespołem ludowym na „I Międzynarodowym Festiwalu „Podkarpacka Fraza” w Ropczycach 28-30.05.2018

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Bartosz Mroziak uczeń klasy akordeonu pana Krzysztofa Burego

25

Wyróżnienie II stopnia w Trio akordeonowym z Darią Adamarek i Arturem Sochackim w „XVI Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim – 5.12.2015

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Hubert Przegrocki uczeń klasy akordeonu pana Ryszarda Koniecznego

48

  1. Wyróżnienie w „III Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej” – 11-13.01.2017
  2. Wyróżnienie III stopnia na VI Przeglądzie Szkół Muzycznych w Jarosławiu w duecie z Maciejem Chromikiem – 24.04.2016
  3. Wyróżnienie III stopnia w V kategorii 13-18 lat w duecie z Maciejem Chromikiem w II Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej – 3.12.2015
  4. Wyróżnienie III stopnia w „V Przeglądzie szkół muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015

Paweł Rzepa uczeń klasy gitary pana Wiesława Mazurka

46

Nagroda I stopnia na X Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej – 14.12.2015

.

.

.

.

.

.


Patryk Sadowski uczeń klasy trąbki pana Jakuba Magonia

20

wyróżnienie na „VII Makroregionalnym Konkursie uczniów szkół muzycznych I st. w klasie instrumentów dętych blaszanych” w Łańcucie – 18.05.2018

.

.

.

.

.

.


Artur Sochacki uczeń klasy akordeonu pana Krzysztofa Burego

16

  1. Wyróżnienie II stopnia z Trio akordeonowym z Darią Adamarek i Bartoszem Mroziakiem w „XVI Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim – 5.12.2015
  2. Wyróżnienie III stopnia w „V Przeglądzie szkół muzycznych” w Jarosławiu 26.04.2015

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Mateusz Sochacki uczeń klasy saksofonu pana Jarosława Szupera

37

Wyróżnienie  na „VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych” w Pruchniku – 14.05.2018

.

.

.

.

.

.


Miłosz Świrk uczeń klasy gitary pani Jolanty Lisowskiej

26

wyróżnienie wraz z zespołem ludowym na „I Międzynarodowym Festiwalu „Podkarpacka Fraza” w Ropczycach 28-30.05.2018- kontrabas – nauczyciel Mirosław Jaskot 

.

.

.

.

.


Wiktoria Telega uczennica klasy fortepianu pani Pauliny Wilk/Bożeny Stachyry – Płonki

14

  1. Wyróżnienie II stopnia w VII Makroregionalnym konkursie pianistycznym „Wiosenne spotkania muzyczne” w Kolbuszowej 10-11.04.2017
  2. Wyróżnienie II stopnia w II kategorii 10-11 lat w II Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej – 4.12.2015

.

.

.


Michał Zięba uczeń klasy perkusji pana Grzegorza Haśko

 73

Wyróżnienie  na „IV Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Perkusji” w Biłgoraju – 17.03.2017

.

.

.

.

.


CYKL 4-letni

1. Adamarek Daria akordeon
2. Bednarska Martyna saksofon
3. Białogłowska Izabela skrzypce
4. Blok Mateusz flet – kontynuacja nauki w ZPSM w Jarosławiu
5. Bochnak Dominika akordeon – kontynuacja nauki w NSM II st. w Przeworsku
6. Bratkowski Jakub klarnet
7. Chmielowska Maja fortepian – kontynuacja nauki w NSM II st. w Przeworsku
8. Chromik Bartosz saksofon – kontynuacja nauki w ZPSM w Jarosławiu
9. Chromik Maciej akordeon
10. Czuba Ewelina akordeon
11. Dietrich Aurelia fortepian
12. Gaweł Maja gitara
13. Gołojuch Adam fortepian
14. Hajnosz Szymon trąbka
15. Kapelan Patrycja akordeon
16. Kozłowski Dawid gitara
17. Krysa  Karolina gitara
18. Kulas Sebastian perkusja
19. Kuryło Emilia fortepian – kontynuacja nauki w NSM II st. w Przeworsku
20. Kuryło Łukasz perkusja
21. Kuryło Michał gitara
22. Kuszek Aleksandra akordeon
23. Magoń Karol klarnet – kontynuacja nauki w NSM II st. w Przeworsku
24. Mroziak Bartosz akordeon
25. Musz Justyna skrzypce
26. Nawojska Magdalena fortepian
27. Paluch Julia skrzypce
28. Pawełek Michalina saksofon
29. Pelczarska Jagoda fortepian
30. Pilch Przemysław trąbka
31. Przegrocki Hubert akordeon
32. Rzepa Paweł gitara
33. Sadowski Patryk trąbka – kontynuacja nauki w ZSM nr 2 w Rzeszowie
34. Siewierska Magdalena fortepian
35. Sochacki Artur akordeon
36. Sochacki Mateusz saksofon – kontynuacja nauki w ZPSM w Jarosławiu
37. Szatkowska Gabriela flet
38. Szatkowski Kacper trąbka
39. Świrk Miłosz gitara
40. Telega Wiktoria fortepian – kontynuacja nauki w NSM II st. w Przeworsku
41. Trybała Aleksandra gitara
42. Wołoszyn Hubert fortepian
43. Zięba Michał perkusja
44. Zyz Hubert saksofon
45. Żyła Aleksandra fortepian
46. Żyła Natalia klarnet
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego
mkidn_01_cmyk